Nova golijada

Igman opet mučio Sarajevo, sudac "oprostio" penal domaćinu

Sarajevo je s 3:2 svladalo Igman u utakmici u kojoj se Konjičani nisu predavali do kraja.
Sport / Nogomet | 06. 04. 2024. u 22:35 M.V. | Bljesak.info

Sarajevo je došlo do treće vezane pobjede svladavši Igman iz Konjica s 3:2. Iako se Igman bori za ostanak Konjičani su u dva gostovanja na Koševu prilično namučili svoje goste.

Prije nekoliko tjedana bilo je 2:2, a i večeras je bilo puno golova. Sarajevo je povelo preko Hamze Čatakovića iz jedanaesterca, no Anel Hebibović je izjednačio vrlo preciznim udarcem.

Ipak, kada su pred kraj prvog dijela Čataković i Amar Beganović pogađali za 3:1, činilo se da će ekipa Simona Rožmana lagano doći do bodova. No, u 50. minuti pogodak postiže Stefan Denković i vraća utakmici neizvjesnost.

U 68. minuti glavni sudac Dražen Marić nije dosudio jedanaesterac za goste, iako je bilo očito da je domaći igrač Nidal Čelik rukom sklonio loptu ispred Ramića. Nešto kasnije i domaći su tražili penal, jer je preko Bajrića u šesnaestercu Igmana pao Kapetanović, no Marić se ni tada nije oglasio.

Ostalo je 3:2, pa je Sarajevo ponovno izbilo na četvrtu poziciju.