Bundesliga

Ibišević strijelac u pobjedi Herthe nad Bayernom

Hertha odlično igra na početku sezone i s tri nova boda izjednačila se na vrhu ljestvice s Bayernom.
Sport / Nogomet | 28. 09. 2018. u 23:06 Bljesak.info

Hertha Berlin pobijedila je minhenski Bayern 2:0 u prvom susretu 6. kola Bundeslige.

Aktualne prvake načeo je bh. napadač Vedad Ibišević u 23. minuti pogotkom s bijele točke. Jedanaesterac je skrivio Jerome Boateng.

Ondrej Duda u 44. minuti zabio je za 2:0 i prvu pobjedu Herthe nad Bayernom u 15 posljednjih susreta.

Hertha odlično igra na početku sezone i s tri nova boda izjednačila se na vrhu ljestvice s Bayernom. Obje momčadi imaju po 13 bodova, s tim da Bavarci imaju bolju gol-razliku.

Borussia Dortmund i Werder Bremen imaju priliku pobjedama u svojim susretima koji se igraju u subotu, preskočiti Bayern i Herthu i zasjesti na vrh ljestvice. Werder gostuje kod Stuttgarta, a Borussia kod Leverkusena.