Odlična predstava

Gledatelji uživali u Posušju: Četiri gola za podjelu bodova

Posušje i Zrinjski odigrali su odličnu utakmicu za kraj 31. kola Premijer lige.
Sport / Nogomet | 15. 05. 2022. u 18:43 M.V. | Bljesak.info

Veliki broj navijača obaju ekipa pohodilo je tribine Mokrog doca i imali su što vidjeti. Posušje i Zrinjski odigrali su 2:2 u utakmici u kojoj je prštalo na obje strane, pogotovo u drugom dijelu.

Ovakvim ishodom mogu biti zadovoljne obje ekipe, Posušje nije osiguralo ostanak u ligi, ali sada si je povećalo izglede, dok je Zrinjski i dalje na samo jednom porazu u sezoni.

Dva gola za goste postigao je Nemanja Bilbija, koji je sada na brojci od 31 gol u sezoni. Bilbija je pogodio za 1:0 u 37. minuti, jedan igrač domaćih uputio je visoku loptu u svoj šesnaesterac, a Bilbija ju je glavom proslijedio pokraj Horkaša kojemu je smetalo sunce.

I onda u drugom dijelu stiže preokret i to za samo dvije minute. Luka Begić u 52. minuti izjednačuje, a samo dvije minute kasnije Slobodan Milanović pogađa za 2:1 i veliko slavlje na tribinama.

Ipak, u 62. minuti Bilbija pogađa nakon kornera i postavlja konačnih 2:2.

Treba reći da je Bilbija postigao i treći pogodak koji je poništen zbog zaleđa, ali ovo je po svemu viđenom bio najrealniji rezultat.