Pobjeda Borca

Gigović i Moraitis odnijeli bodove s Pecare

Sport / Nogomet | 25. 02. 2022. u 17:44 M.V. | Bljesak.info

Prvo kolo u 2022. godini donijelo je visoku 3:0 pobjedu Borca. Banjalučani su slavili visoku pobjedu, no sva tri gola pala su u zadnjih 15 minuta kada su domaći, koji su igrali veći dio utakmice s igračem manje, potpuno pali sa snagom.

U domaćem taboru pribojavali su se suđenja jer je Savez delegirao Miloša Gigovića, suca na zlu glasu da otvoreno pomaže Borcu. I strahovi su im se ostvarili.

Naime, Gigović je već nakon pola sata isključio kapetana domaćih Božu Musu zbog jednog starta. Sudac iz Gradiške posve je izludio domaće svojim suđenjem, a igračku prednost gosti su i iskoristili ali tek u zadnjoj četvrtini utakmice.

Prvo je Grk Panagiotis Moraitis postigao lijep pogodak za 1:0, a onda i za 2:0 nešto kasnije. Domaći su posve pali pred kraj utakmice kada je Amar Begić postavio konačnih 3:0.