Nevjerica u Bundesligi

Freiburg kao gost u M'gladbachu utrpao šest golova u prvih 37 minuta!

Gosti su imali čak šest različitih strijelaca, zabijali su redom Eggestein, Schade, Leinhar, Höfle, Höler i Schlotterbeck. Zadnji je pogodak pao u 37. minuti!
Sport / Nogomet | 05. 12. 2021. u 21:26 Bljesak.info

Zaključeno je 14. kolo Bundeslige i to nevjerojatnim rezultatom u Mönchengladbachu. Na tom gostovanju Freiburg je pobijedio 6:0 i to sa svim golovima u prvom poluvremenu.

Freiburg uživa u odličnoj sezoni, no ovakva pobjeda je apsolutno neočekivana, a Freiburg se vratio na odlično četvrto mjesto ljestvice.

Gosti su imali čak šest različitih strijelaca, zabijali su redom Eggestein, Schade, Leinhar, Höfle, Höler i Schlotterbeck. Zadnji je pao u 37. minuti! GOLOVI

Bosanskohercegovački reprezentativac Ermedin Demirović prvi put ove sezone u Bundesligi bio je starter za Freiburg, ali se još uvijek nije upisao u strijelce.

Ostalo je zabilježemo da je SC Freiburg zadnji put u Mönchengladbachu slavio daleke 1995. godine.

Stuttgart i Hertha su odigrali neodlučeno 2:2, s tim da je domaćin vodio 2:0. Marmoush i Förster su postizali golove za momčad u kojoj je svih 90 minuta odradio hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

No, gosti iz Berlina su imali svog junaka u Crnogorcu Stevanu Jovetiću koji je zabio dva gola za konačnih 2:2.