U-17 EP

Francuskinje slavile nad Norveškom pod Bijelim Brijegom

U dvoboju na stadionu pod Bijelim Brijegom bolje su bile Francuskinje koje su slavile rezultatom 1:0 . U 61. minuti priliku je iskoristila Laureen Oillic te dala odlučujući gol.
Sport / Nogomet | 07. 05. 2022. u 09:22 Fena

U 2. kolu Europskog nogometnog prvenstva za žene do 17 godina, snage su u petak u Mostaru odmjerile reprezentacije Francuske i Norveške.

Time se Francuska izborila za polufinale u koje su se plasirali Španjolska i Njemačka. Za četvrto mjesto u polufinalu borit će se Nizozemska i Danska.

Podsjećamo, u prvom kolu odigranom 3. svibnja ekipa Norveške izgubila je od ekipe Španjolske rezultatom 4:0 dok su Francuskinje bile bolje od Finkinja s 2:0.

Osam ekipa podijeljeno je u dvije skupine, a prvenstvo se igra u Sarajevu, Zenici, Mostaru i Širokom Brijegu.

Skupinu A čine Bosna i Hercegovina, Njemačka, Nizozemska i Danska, čije utakmice se igraju u Zenici i Sarajevu.

Skupinu B čine Španjolska, Francuska, Finska i Norveška, a utakmice se igraju u Mostaru i Širokom Brijegu..