Po kiši na Barama

Fantastičnim golom Capana Široki svladao Velež

Sport / Nogomet | 06. 03. 2024. u 14:50 M.V. | Bljesak.info

U odgođenoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine Široki Brijeg je s 2:1 svladao Velež na čitlučkim Barama.

Utakmica između Širokog Brijega i Veleža, u četvrtfinalu Kupa Bosne i Hercegovine, prolongirana je za ovaj tjedan zbog kiše i natopljenog terena na stadionu Bare u Čitluku.

Kiša je padala i danas pa teren ni sada nije bio u najboljem stanju, ali Široki i Velež uspjeli su odigrati utakmicu s dosta golova. Široki je slavio s 2:1 i tako na uzvrat na Veležovom stadionu nosi pogodak viška.

Široki Brijeg vodio je od 24. minute golom Daniela Lukića. Velež u prvom dijelu nije ništa napravio, a u 65. minuti dobio je jedanaesterac jer je sudac Dražen Marić ocijenio da je Marijan Ćavar napravio prekršaj u svom šesnaestercu.

Siguran izvođač bio je Ante Hrkać koji kao bivši igrač Širokog Brijega nije slavio pogodak.

I onda, kada se činilo da bi moglo završiti bez pobjednika, Marko Capan pogodio je za pobjedu Širokog. Capan je lijevom nogom s oko 25 metara pogodio rašlje Veležovog gola za najbolji trenutan na cijeloj utakmici.

Uzvrat se igra za sedam dana na Veležovom stadionu.