San se nastavlja

Fantastični Napoli i dalje gazi: Osam pobjeda iz osam kola!

Napoli je do pobjedničkog pogotka stigao pred sam kraj susreta, u 81. minuti kada je Victor Osimhen uspio glavom iz gužve zatresti mrežu gostiju iz Torina.
Sport / Nogomet | 18. 10. 2021. u 00:40 Bljesak.info/Hina

Nogometaši Napolija zadržali su stopostotni učinak u talijanskom prvenstvu i nakon 8. kola zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Napoli je do pobjedničkog pogotka stigao pred sam kraj susreta, u 81. minuti kada je Victor Osimhen uspio glavom iz gužve zatresti mrežu gostiju.

Bili su Napolitanci dominantniji suparnik tijekom cijelog dvoboja. Naime, Lorenzo Insigne je u 27 minuti promašio kazneni udarac, a zbog zaleđa je poništen pogodak Di Lorenzu u 56.

Josip Brekalo odigrao je čitav susret za Torino koji je 12. na ljestvici s osam bodova.

Napoli je vodeći s maksimalna 24 boda, dva više od drugog Milana.

Snovi Napolitanaca o naslovu prvaka traju od 1990. godine kada je plave do titule vodio legendarni Diego Maradona.

REZULTATI 8. KOLA

Subota:

Spezia - Salernitana 2-1 (Strelec 51, Kovalenko 76 / Simy 39)
Lazio - Inter 3-1 (Immobile 64-11m, Anderson 81, Milinković-Savić 90+1 / Perišić 12-11m)
Milan - Verona 3-2 (Giroud 59, Kessie 76-11m, Gunter 78-ag / Caprari 7, Barak 24-11m)