Nogometni klasik

Englezi i Nijemci uz golijadu na Wembleyju podijelili bodove

Iznenađujuće, već ranije su Englezi ispali u niži rang natjecanja, pa će se tako od sljedeće sezone natjecati u Ligi B.
Sport / Nogomet | 26. 09. 2022. u 23:25 Bljesak.info

U drugom ogledu posljednjeg kola skupine 3 Lige A susrele su se u ponedjeljak reprezentacije Njemačke i Engleske, a susret je obilježilo čak šest golova i na kraju podjela bodova.

Nakon što u prvih 45 minuta nije bilo golova, u nastavku je publika na Wembleyju mogla gledati pravu golijadu.

Nijemci su poveli 2:0 golovima Gündogana u 52. i Havertza u 67. minuti, da bi Englezi u samo tri minute, od 72. do 75. došli do izjednačenja preko Shawa i Mounta.

Englezi su nakon toga i poveli, u 83. minuti je na 3:2 zabio Kane iz penala. Ipak, Nijemci su samo četiri minute kasnije došli do izjednačenja kada je Havertz postigao svoj drugi gol večeri, nakon pogreške vratara Popea.

Podsjetimo, već ranije su Englezi ispali u niži rang natjecanja, pa će se tako od sljedeće sezone natjecati u Ligi B.