Izvrijeđali ga

VIDEO | Džeko isprovocirao navijače?

Napadač Intera prstom je pokazivao na grb svog kluba, a to je ozbiljno razljutilo navijače Stare dame.
Sport / Nogomet | 05. 04. 2023. u 10:16 Bljesak.info

Nogometaši Juventusa i milanskog Intera odigrali su 1:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije odigranoj u utorak u Torinu.

Juventus je poveo pogotkom Kolumbijca Juana Cuadrada u 83. minuti. Inter je do izjednačenja stigao u sučevu dodatku iz kaznenog udarca, dosuđenog zbog igranja rukom Brazilca Bremera. Siguran realizator bio je Romelu Lukaku.

Na dvoboju smo vidjeli čak tri crvena kartona, no posebno je bilo napeto nakon utakmice, prenosi Gol.hr

Naime, dok su se igrači pozdravljali, Handanović i Cuardado imali su svašta reći jedan drugome, a onda je došlo do tučnjave, no brzo su ih razdvojili, pa se i stanje za nekoliko minuta promijenilo.

Lude situacije tu nisu završile. Kasnije je Edin Džeko isprovocirao navijače Juventusa. Napadač Intera prstom je pokazivao na grb svog kluba, a to je ozbiljno razljutilo navijače Stare dame, koji su ga ružno izvrijeđali.