Plemići na korak do titule

Drama na Grbavici: Zrinjski i Željezničar odigrali neriješeno

Zrinjski je do poravnanja došao u 90. minuti susreta, i to preko Handžića, koji je pogodio za konačnih 2:2.
Sport / Nogomet | 27. 04. 2018. u 20:49 Bljesak.info

Zrinjski i Željezničar odigrali su neriješeno u derbiju kola koji se u petak odigrao na Grbavici.

Prvo poluvrijeme proteklo je u odmjeravanju snaga, dok su u drugom poluvremenu domaći igrači bolje startali.

Nakon kornera Bogičević je iz peterca glavom zakucao loptu u mrežu gostiju, da bi na 1:1 poravnao mladi Nermin Hajdarević nakon katastrofalne reakcije odbrane domaće ekipe.

Graovac je u 79. minuti prošao po desnoj strani i ubacio po zemlji, a Zec pogađa za 2:1 Željezničara.

Zrinjski je sada prvi na ljestvici sa 63 osvojena boda, dok se iza njega nalazi Željezničar sa tri boda manje. Široki je treći sa 49 bodova.