Modri suvereni

Dinamo odličan u prvoj pripremnoj utakmici, prvi gol Drmića

U prvoj pripremnoj utakmici u slovenskoj Lendavi Dinamo je pobijedio Shkendiju s 3:0. Strijelci za Čačićevu momčad bili su Josip Drmić, Komnen Andrić i Bruno Petković.
Sport / Nogomet | 27. 06. 2022. u 13:37 Bljesak.info

Prvak Hrvatske, zagrebački Dinamo, i ovoga ljeta je aktivan na tržištu nogometaša. Iako Modri gotovo svake godine zarade velike iznose na prodaji igrača, njihova investiciona politika također je impresivna.

Tako su uoči nove sezone, između ostalih, doveli Josipa Drmića iz Rijeke i Boška Šutala iz Atalante.

U prvoj pripremnoj utakmici u slovenskoj Lendavi Dinamo je pobijedio Shkendiju s 3:0.

Strijelci za Čačićevu momčad bili su Josip Drmić, Komnen Andrić i Bruno Petković.

Dinamo je od početka dominirao i poveo je pogotkom Drmića u 16. minuti nakon sjajne akcije po lijevoj strani.

Na 2:0 povisio je Andrić u 54. minuti nakon odlične dubinske lopte Petkovića.

Najbolju priliku Shkendija je imala u 74. minuti, no Nevistić je obranio udarac Nafijua.

U 82. minuti Petković je primio loptu na rubu kaznenog prostora, lažnjakom se riješio čuvara i lijepim udarcem pogodio za konačnih 3:0.

Dinamo je odigrao dva poluvremena s dvije različite postave. Sljedeću pripremnu utakmicu igrat će 1. srpnja protiv slovačkog Spartaka iz Trnave.