Ništa neobično

Delije izvisile skandaloznu poruku posvećenu Oluji

Za vrijeme utakmice Zvezdine Delije posvetile su transparent jučerašnjoj 28. obljetnici Oluje.
Sport / Nogomet | 06. 08. 2023. u 20:43 Bljesak.info

Crvena Zvezda je pobijedila Napredak iz Kruševca 4:0 u drugom kolu srpskog prvenstva. Aktualni je prvak poveo u petoj minuti golom Krassoa, a u 35. je Bukari povisio na 2:0. Treći gol zabio je Mijailović u 37. minuti, a Krasso je pogodio za konačnih 4:0. Zvezda nakon dva kola ima dvije pobjede uz gol-razliku 9:0.

Za vrijeme utakmice Zvezdine Delije posvetile su transparent jučerašnjoj 28. obljetnici Oluje, vojno-redarstvene operacije u kojoj su Hrvatska vojska i policija oslobodile okupirana područja Republike Hrvatske pod nadzorom pobunjenih Srba na kojima je bila uspostavljena paradržava Republika Srpska Krajina i bez kakva međunarodnoga priznanja.

Tijekom prvog poluvremena mogla se jasno vidjeti parola u kojoj je pisalo: "Svako u amanet nek ostavi svom sinu srpsku trobojku da zavijori u Kninu". Delije već dugi niz godina šalju razne političke poruke i kako piše Index.hr, nije prvi put da se bave Olujom.