CR7

Cristiano Ronaldo za 32 minute do novog hat-tricka

Ronaldo je mrežu domaćina načeo u 10. minuti pogotkom glavom nakon ubačaja Cuadrada. U 25. minuti je Portugalac bio precizan iz kaznenog udarca, a u 32. minuti je zaključio ‘hat-trick’ nakon dodavanja Chiese.
Sport / Nogomet | 14. 03. 2021. u 22:09 Bljesak.info

Cristiano Ronaldo je trebao 32 minute kako bi postigao hat-trick i donio pobjedu Juventusu 3:1 na gostovanju kod Cagliarija u dvoboju 27. kola talijanske Serie A.

U nastavku dvoboja gosti su kontrolirali utakmicu, a napadač Cagliarija Giovanni Simeone samo uspio je ublažiti poraz domaće momčadi.

Nogometni dan u Serie A zatvaraju derbijem AC Milan i Napoli.

Vodeći Inter ima 65 bodova, a drugoplasirani Milan ima 56 uz utakmicu manje. Juventus je treći s 55 bodova i također utakmicom manje od Intera. Cagliari je s 22 boda prva momčad izvan zone ispadanja.