Premiership

City uvjerljiv: Erling Haaland opet zabio hat-trick

Uvjerljivu su pobjede upisali nogometaši Manchester Cityja protiv Fulhama, a utakmicu prelomio Erling Haaland s tri pogotka..
Sport / Nogomet | 02. 09. 2023. u 22:38 Bljesak.info

Manchester City je na domaćem Etihadu pobijedio nezgodni Fulham 5-1 i tako se vratio na vrh ljestvice, nakon što je samo jedan dan tamo boravio West Ham.

Manchester City ima četiri pobjede iz četiri utakmice te je jedina savršena momčad u ligi.

Alvarez je golom u 31. minuti doveo City u vodstvo, ali je samo dvije minute kasnije izjednačio Ream.

Debelo u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Ake je vratio vodstvo domaćinu, a u nastavku je utakmicu prelomio Erling Haaland s tri pogotka. GOLOVI

Mateo Kovačić je igrao za Građane do 84. minute, a Joško Gvardiol je svih 90 minuta uživao u igri svogakluba na klupi za pričuve.

Prilično uzdrmani Chelsea je pretrpio novi udarac.

Poražen je na domaćem terenu od Nottingham Foresta s 0-1, a pobjednika je odlučio pogodak mladog Elange početkom drugog poluvremena.

Tottenham je gubio na gostovanju kod Burnleyja, ali je na kraju slavio s uvjerljivih 5-2.

U četvrtoj minuti Foster je doveo Burnley u vodstvo, ali se potom razljutio južno-korejski majstor Son koji je do kraja susreta zabio tri pogotka za goste.