Građani gaze

City još malo popravio klupski rekord; Uspješne i Lisice

Manchester City je do nova tri boda stigao golovima Gabriela Jesusa u 3. i Sterlinga u 38. minuti.
Sport / Nogomet | 03. 02. 2021. u 21:06 Bljesak.info

Manchester City ne posustaje. S 2:0 su u 22. kolu Premier lige slavili kod Burnleya.

Građani su tako stigli do 13. uzastopne pobjede u svim natjecanjima (9. uzastopna u Premierligi), te tako još malo popravili vlastiti rekord.

Na taj način su se izjednačili s Arsenalom koji je između ožujka i kolovoza 2002. također upisao 13 pobjeda u nizu.

Istim rezultatom slavio je Leicester kod Fulhama. Strijelci su bili Iheanacho u 17. i Justin u 44. minuti.

City je vodeći s 47 bodova, tri više od Uniteda, koji ima i utakmicu više.

Leicester je treći s 42 boda. Burnley je 16. s 22 boda, dok je Fulham 18. u 14. minuti.

Kasnije navečer su svoje utakmice započeli Leeds United - Everton, Liverpool - Brighton i Aston Villa - West Ham United