Kad Sveci stradaju

United na Old Traffordu na rafalnoj paljbi: Southamptonu utrpali 9 komada!

Do poluvremena bilo je 4:0, redom su zabijali Wan Bissaka, Rashford, Bednarek (autogol) te Cavani. Southampton je i sam nešto zabio, u 53. minuti, ali pogodak je poništen zbog zaleđa.
Sport / Nogomet | 02. 02. 2021. u 23:35 Bljesak.info

Crveni vragovi imali su odličnu večer, zabili su čak devet pogodaka Southamptonu.

Ovakav rezultat će ostati upisan u povijest Premier lige. Sve je krenulo loše po Southampton kada je već u drugoj minuti gostujući igrač Jankewitz dobio crveni karton.

Martial i McTominay zabili su još dva gola do 70. minute, a onda je Bednarek u 87. minuti dobio crveni karton, čime su Sveci ostali s devetoricom igrača.

Od 88. minute pala su još tri gola, Fernandes, Martial i James zabili su za nestvarnih 9:0.