Dvije gostujuće pobjede zaredom

VIDEO I Chelsea u finišu slomio Crystal Palace

Konačnih 3-1 postavio je Enzo Fernandez u četvrtoj minuti nadoknade. Drugi gol Fernandeza u posljednje dvije utakmice.
Sport / Nogomet | 13. 02. 2024. u 01:11 Bljesak.info

Chelsea je uspio povezati dvije pobjede. Nakon Aston Ville u Kupu, sada je savladao Crystal Palace koji je u sve većim problemima.
Iako je i ovaj put to bilo neko toplo - hladno izdanje Pochettinove ekipe. Jer u prvom dijelu nisu ponudili ništa, pa su gubili 1:0.

Zasluženo. To prvo poluvrijeme obilježio je sjajan gol Jefferson Lerme nakon pola sata igre. U nastavku se situacija promijenila.

Već nakon 90 sekundi nastavka Conor Gallagher je izjednačio nakon ubačaja Malo Gusta. Isti je igrač u 90. minuti lijepo pogodio s ruba kaznenog prostora za preokret Bluesa. Konačnih 3-1 postavio je Enzo Fernandez u četvrtoj minuti nadoknade. Drugi gol Fernandeza u posljednje dvije utakmice.

Chelsea je sada deseti ima 34 boda, dok je Crystal Palace na 15. poziciji s 24 boda, pet više od zone ispadanja.