Tijesno

Chelsea slavio kod Evertona golom Jorginha

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 1. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je kao gost svladao Everton s minimalnih 1-0 (1-0).
Sport / Nogomet | 06. 08. 2022. u 22:18 Bljesak.info

Pogodak vrijedan tri boda za Bluese postigao je Jorginho iz kaznenog udarca u devetoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

Gosti iz Londona su do najstrože kazne stigli nakon prekršaja Doucourea na Chilwellu u kaznenom prostoru.

Ranije je Fulham odigrao 2-2 protiv Liverpoola, dok je Tottenham bio uvjerljiv protiv Southamptona (4-1).

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić ušao je u igri u 66. minuti za Tottenham Hotspur. Bio je to Perišićev debi u službenim utakmicama za "pijetlove" u koje je stigao iz milanskog Intera.

U nedjelju su na programu susreti Leicester City - Brentford, Manchester United - Brighton and Hove Albion i West Ham United - Manchester City.

REZULTATI 1. KOLA,

Petak:

Crystal Palace - Arsenal 0-2 (Martinelli 20, Guehi 85-ag)

Subota:

Fulham - Liverpool 2-2 (Mitrović 32, 72-11m / Nunez 64, Salah 81)

Tottenham Hotspur - Southampton 4-1 (Sessegnon 21, Dier 31, Salisu 61-ag, Kuluševski 63 / Ward-Prowse 12)

Newcastle United - Nottingham Forest 2-0 (Schaer 58, C. Wilson 78)

Leeds United - Wolverhampton Wanderers 2-1 (Rodrigo 24, Ait-Nouri 74-ag / Podence 6)