U posljednjim minutama

Chelsea i United nakon drame prošli dalje u FA Kupu

Odigrane su posljednje četiri utakmice osmine finala engleskog FA kupa, a prolaz dalje su ostvarili nogometaši Chelseaja, Manchester Uniteda, Wolverhamptona i Liverpoola.
Sport / Nogomet | 28. 02. 2024. u 23:25 Bljesak.info

Chelsea je na svom terenu s 3-2 pobijedio drugoligaša Leeds, a gol odluke postigao je Gallagher u 90. minuti.

Leeds, koji je prošle sezone nastupao u Premier ligi, poveo je već u osmoj minuti kada je Joseph postigao pogodak.

Chelsea je rezultat na svoju stranu okrenuo golovima Jacksona u 15. i Mudrika u 37. minuti, dok je Joseph svoj drugi pogodak, ovaj put za 2-2, dao u 59. minuti.

Sve je bilo spremno za produžetke na Stamford Bridgeu kada je gol za veliku radost domaćih navijača postigao Gallagher.

Kjučni trenuci OVDJE

Na jednako dramatičan način u četvrtfinale se probio Manchester United koji je u gostima pobijedio Nottingham Forest 1-0.

Mreže su mirovale sve do 89. minute kada je Brazilac Casemiro postigao pogodak odluke, piše Net.hr.

Sažetak utakmice OVDJE

Istim rezultatom je Wolverhampton na svom stadionu pobijedio Brighton, a tamo je sve bilo riješeno već u drugoj minuti jer je tada Lemina dao jedini gol na susretu.

Liverpool je na Anfieldu s 3-0 svladao drugoligaša Southampton. Domaćin je ovaj ogled odigrao u 'šarenom' sastavu, a strijelci su bili Koumas u 44. i Danns dva puta, u 73. i 88. minuti.