Benfica pregazila Al Nassr

Broz i Cristiano na streljani: Novi poraz bogatog kluba

U prijateljskom susretu odigranom u Portugalu tamošnji aktualni nogometni prvak Benfica svladala je s 4-1 Al Nassr, klub iz Saudijske Arabije.
Sport / Nogomet | 21. 07. 2023. u 12:42 Bljesak.info

Cijelu utakmicu za Al Nassr odigrao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je ovog ljeta u taj klub došao iz milanskog Intera.

Nakon nešto manje od 40 minuta igre Benfica je vodila 3-0 nakon pogotka Angela Di Marije u 22. minuti, dok je potom dva gola postigao Goncalo Ramos, u 30. i 38. minuti. Jedini pogodak za Al Nassr dao je Khalid Al Ghannam u 41. minuti.

Na poluvremenu je Benfica promijenila cijelu momčad, između ostalih je u igru ušao i Petar Musa, a do kraja je portugalski prvak postigao još jedan pogodak. Strijelac je bio Andreas Schjelderup u 68. minuti.

Za Al Nassr je do 84. minute igrao i Cristiano Ronaldo, a ovog tjedna je njegovoj momčadi ovo bio drugi visoki poraz nakon 0-5 protiv španjolskog prvoligaša Celte iz Viga.