Remi na Grbavici

Vukoja u 95. minuti šokirao punu Grbavicu

Željezničar i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u lijepom ambijentu na sarajevskoj Grbavici.
Sport / Nogomet | 31. 07. 2022. u 20:45 M.V. | Bljesak.info

U derbiju 3. kola Željezničar i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u odličnoj utakmici i u lijepom ambijentu.

Željezničar je vodio sve do pete minute sudačke nadoknade, a jedini pogodak do tada postigao je u 41. minuti Brazilac Clarismario, i to na prelijep način iz voleja nakon ubacivanja Štilića.

Željezničar je u drugom dijelu mogao do još kojeg pogotka, no domaći su se ispromašivali, a briljirao je i vratar Širokog Tomislav Tomić. Uslijedila kazna u samoj završnici.

Igrala se 95. minuta kada je Bože Vukoja sa 16 metara pogodio za 1:1 i zaledio Grbavicu.

Utakmica je odigrana u lijepom ambijentu prilično popunjenih tribina, no pokvario ju je sudac Luka Bilbija koji je podijelio čak devet žutih kartona, uz nekoliko kartona trenerima.