Bundesliga

Borussiji Dortmund pobjeda u zadnji čas, crveni za Ibiševića!

Neoprezni Herthin branič Torunarigha je u 85. minuti dobio drugi žuti karton, a igrača više Borussia je iskoristila u 92. minuti kada je za 3:2 pogodio Reus.
Sport / Nogomet | 17. 03. 2019. u 09:59 Bljesak.info

Borussia Dortmund u 26. kolu Bundeslige provukla se u Berlinu gdje je golom u 92. minuti pobijedila Herthu 3:2, ali mora se kazati potpuno zasluženo.

Domaćin je žuto-crne šokirao već u 4. minuti kad je nakon pogrešek vratara gostiju Bürkija pogodio Kalou. Delaney je vratio stvari na početak u 14. minuti, da bi Kalou u 35. minuti iz jedanaesterca donio vodstvo Herthe.

Iako je lopta pogodila Pulisica u ruku u kaznenom prostoru, čini se kako je penal ipak bio prilično dvojben, jer je mladi Amerikanac rukom mahinalno štitio lice.

Odmah na početku drugog poluvremena Zagadou je u 47. pogodio za novo izjednačenje.

Vedad Ibišević također je dobio crveni karton, i to izravni, jer je loptom udario protivničkog vratara u glavu na samom kraju utakmice.