Bundesliga

Borussia Dortmund slavila u Darmstadtu

Borussia Dortmund pobijedila je u subotu navečer u gostima "fenjeraša" Darmstadt 3-0 i vratila se na tri boda udaljenosti od četvrtog mjesta koje zauzima Leipzig.
Sport / Nogomet | 13. 01. 2024. u 23:05 Bljesak.info

Pobjeda izvojevana u Darmstadtu, predgrađu Frankfurta, u kombinaciji s porazom Leipziga, omogućuje igračima Edina Terzića da se vrate u utrku za Ligu prvaka.

Juliana Brandta idealno je poslužio Jamie Bynoe-Gittens za prvi gol u 24. minuti, Marco Reus je udvostručio vodstvo u 77. na dodavanje Sancha.

Tako je Jadon Sancho upisao asistenciju u svojoj povratničkoj utakmici za "žuto-crne".

Mladi Youssoufa Moukoko postigao je treći gol za Dortmund u dodanom vremenu.

Dortmund nije pobijedio niti u jednoj bundesligaškoj utakmici od 25. studenog, otkad je imao četiri utakmice bez pobjede, ubilježivši tri remija i poraz.

Prethodno je Eintracht slavio s 1:0 na gostovanju kod RB Leipziga golom Ansgara Knauffa već u 7. minuti.

Vodeća ekipa Bundeslige Bayer Leverkusen došao je do pobjede gostovanju kod Augsburga pogotkom u 95. minuti kada je Alejandro Grimaldo pronašao samog Argentinca Ezequiela Palaciosa koji donosi tri boda lideru.