Prokockali vodstvo

BiH "poklonila" pobjedu Gruziji i ostala bez četvrtfinala

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je od Gruzije (1:2) i tako ostala bez četvrtfinala Europskog prvenstva koje se igra u Nizozemskoj.
Sport / Nogomet | 26. 01. 2022. u 19:15 M.V. | Bljesak.info

BiH je vodila protiv Gruzije s 1:0 golom Nermina Kahvedžića još od šeste minute i imala je vodstvo sve do sredine drugog poluvremena kada je vrlo brzo primila dva gola.

Prvo je vratar Milanović izašao u gruzijsku polovicu i nakon što je izgubio loptu Thales je pogodio prazna vrata, da bi dvije minute kasnije drugi Brazilac Bruno Petry Branco pogodio za 2:1 i preokret Gruzije.

BiH je do kraja pokušala doći barem do boda, ali nije uspjela i ostala je bez boda nakon dva kola.

U posljednjem kolu Bosna i Hercegovina igra protiv Azerbajdžana, a ako večeras Španjolska pobijedi Azerbajdžance ta utakmica neće imati nikakav značaj.