Bellingham je 'krivac' zašto Modrić ne igra, ali odao mu je priznanje

Jude Bellingham druga je najskuplja investicija u povijesti madridskog Reala i logično je da će i prvi čovjek kluba Florentino Perez, ali i trener Carlo Ancelotti od njega očekivati maksimum...
Sport / Nogomet | 01. 10. 2023. u 13:15 Bljesak.info

Nadareni 20-godišnji Englez, za kojeg je Kraljevski klub dortmundskoj Borussiji platio 103 milijuna eura, demonstrira na terenu da je vrijedan uloženog novca.

U sedam prvenstvenih utakmica pet ih je odigrao u maksimalnoj minutaži, a u tim je okršajima zabio i šest golova. Osim toga, upisao je i dvije asistencije. Dakle, učinak kakvim se kao vezni igrač može ponositi.

No, zbog toga, 'pati' legenda kluba Luka Modrić, koji u zadnje dvije ligaške utakmice nije ulazio niti s klupe.

Međutim, riječi Judea Bellinghama jasno govore kako Modrić i dalje ima poštovanje u svlačionici.

Naime, u 17. minuti, pri asistenciji nakon koje je Joselu zabio za vodstvo kod Girone, bilo je evidentno kako je Bellingham kopirao Modrićev 'zaštitni znak', odnosno dodavanje vanjskim dijelom stopala.

"Otkako sam došao u Real Madrid prije tri mjeseca, gledam Luku Modrića kako izvodi to dodavanje i odlučio sam i ja pokušati", bez imalo ustručavanja rekao je Englez pred kamerama nakon pobjede nad Gironom 3-0.

Bellingham je protiv Katalonaca ubilježio pogodak i asisteniciju te je proglašen igračem utakmice.