Champions League

Bayern teško protiv Rusa; Atletico Madrid svladao Salzburg

Bayern je dominirao i propustio nekoliko prilika za povećanje vodstva, a to im se osvetilo u 70. minuti kada je Anton Mirančuk izašao sam ispred Neuera i izjednačio.
Sport / Nogomet | 27. 10. 2020. u 23:38 Bljesak.info

Europski prvak Bayern je u skupini A teškom mukom slavio u Moskvi s 2:1.

Bavarci su poveli u 13. minuti kada je Leon Goretzka ispratio dobro dodavanje Pavarda i zabio udarcem glavom.

U 79 minuti Martinez je proigrao Joshuu Kimmicha koji snažnim udarcem ponovno donosi vodstvo europskom prvaku.

U istoj skupini Atletico Madrid je pobijedio Salzburg s 3:2 golom Joao Felixa pet minuta prije kraja.

Atletico je poveo golom Llorentea (29), no odlični Austrijanci su preokrenuli i zabili dva gola preko Szoboslaija (40) i Berishe (47) .

Portugalac Felix je poravnao u 52. minuti, a u 85. minuti je postao junakom dvoboja.