Serie A

Atalanta slavila na gostovanju kod Lazija

Nogometaši Atalante skočili su na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-0 (1-0) gostujućom pobjedom u Rimu protiv Lazija, izravnog konkurenta za pozicije koje vode u Ligu prvaka sljedeće sezone.
Sport / Nogomet | 11. 02. 2023. u 23:22 Bljesak.info

Gosti iz Bergama poveli su sredinom prvog poluvremena kada je Zappacosta u 24. minuti fantastičkim udarcem neobranjivo pogodio sam gornji lijevi kut domaćeg gola.

Pobjedu je potvrdio Hojlund sredinom nastavka kada je u 65. minuti uklizao u petercu na prizemni ubačaj Lookmana nakon sjajne solo-akcije Nigerijca. GOLOVI

Nogometaši Leccea i Rome odigrali su 1-1 (1-1). Oba pogotka postignuta su na početku dvoboja, u osmoj minuti je Ibanez nespretnom reakcijom zatresao vlastitu mrežu za vodstvo domaćih, da bi poravnao Dybala iz kaznenog udarca u 18. minuti. GOLOVI

Treća Atalanta sada ima 41 bod, kao i četvrta Roma te peti Milan koji je u petak sa 1-0 (0-0) nadigrao Torino, dok je Lazio šesti sa 39 bodova.

Drugi Inter ima 43 boda, a uvjerljvio vodeći Napoli ima 56 bodova.