Premier League

Aston Villa i dalje stopostotna: Pobjeda nad Leicesterom u gostima

Heroj pobjede je bio je Ross Barkley koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio svoj drugi pogodak za klub iz Birminghama. Prvi je u dresu Villasa postigao u nedavnoj visokoj pobjedi na Liverpoolom.
Sport / Nogomet | 18. 10. 2020. u 22:37 Bljesak.info

Nogometaši Aston Ville ostali su nakon utakmice četvrtog kola Premiershipa jedina momčad s maksimalnim učinkom na startu sezone. Ovog puta su na gostovanju svladali odlični Leicester s minimalnih 1:0.

Heroj pobjede je bio je Ross Barkley koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio svoj drugi pogodak za klub iz Birminghama. Prvi je u dresu Villasa postigao u nedavnoj visokoj pobjedi na Liverpoolom (7:2).

Barkley je iz Chelseaja, gdje se za mjesto u veznome redu 'otimao' s Mateom Kovačićem, početkom listopada stigao na jednogodišnju posudbu u Aston Villu.

Momčad Deana Smitha ovom je pobjedom stigla do drugog mjesta s bodom zaostatka za vodećim Evertonom, ali imaju i utakmicu manje od Toffeesa te tako čine dvojac koji je, barem zasad, najviše iznenadio na startu nove sezone.

Ovo je prvi put od daleke 1930. godine da su nogometaši Aston Ville pobijedili u svoja četiri uvodna prevenstvena meča.