Premier League

Asistencija Perišića u visokoj pobjedi Tottenhama

Nogometaši Tottenhama slavili su kod kuće protiv Leicestera sa 6-2 u 7. kolu Engleske lige, a asistenciju je upisao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.
Sport / Nogomet | 17. 09. 2022. u 21:22 Bljesak.info

"Fenjeraš" Leicester je poveo u susretu protiv Tottenhama, Youri Tielemans je pogodio iz jedanaesterca u šestoj minuti.

Dvije minute kasnije Harry Kane izjednačio je za Tottenham, Eric Dier doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti na dodavanje Perišića, no četiri minute prije kraja poluvremena izjednačio je James Maddison.

Nakon dvije minute drugog poluvremena Rodrigo Bentancur postiže treći pogodak za domaće, da bi Son Heung-Min postigao hat-trick u 73., 84. i 86. minuti. Južnokorejski napadač u igru je ušao tek u 59. minuti.

Tottenham je na vrhu sa 17 bodova, koliko ima i City.

Ranije su Newcastle i Bournemouth remizirali 1-1. Alexander Isak je izjednačio za domaći United u 67. minuti nakon što je Philip Billing pet minuta ranije doveo goste u vodstvo, piše Hina.