Premier League

Arsenal imao uvjerljivih 2:0 kod Watforda, a na kraju spašavao bod!

Igrači Arsenala sami su vratili domaćine u igru jer prvo je Sokratis poklonio gol Cleverleyu u 53. minuti, da bi u 81. Luiz skrivio penal koji je u 2:2 pretvorio Pereyra.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2019. u 08:05 Bljesak.info

Arsenal je i treće kolo zaredom bez pobjede u Premier ligi, a u nedjelju su odigrali 2:2 kod Watforda.

Topnici su sjajno krenuli u utakmicu te su nakon pola sata igre imali 2:0 golovima Aubameyanga.

No, igrači Arsenala sami su vratili domaćine u igru jer prvo je Sokratis poklonio gol Cleverleyu u 53. minuti, da bi u 81. Luiz skrivio penal koji je u 2:2 pretvorio Pereyra.

U samoj završnici Watford je mogao i do potpunog preokreta, ali u 84. Deulofeu je iz sjajne prilike pucao pokraj gola, a u 92. je Leno fantastično zaustavio udarac Doucourea.

Arsenal je trenutno sedmi s osam bodova, sedam manje od vodećeg Liverpoola. Watford je ostao posljednji s dva boda.