Bundesliga

Apotekari i Vukovi slavili na domaćem terenu

U drugom dijelu igrači Bayera su bili sretniji i spretniji te su s golovima Baileyja u 68. i Baumgartlingera u 82. minuti usmjerili utakmicu u za njih dobrome pravcu.
Sport / Nogomet | 09. 11. 2020. u 00:16 Bljesak.info

U Njemačkoj Bundesligi u nedjelju su odigrane dvije preostale utakmice sedmog kola u kojima su Bayer i Wolfsburg upisali pobjede protiv Borussije M'Ggladbach, odnosno Hoffenheima.

Na BayerAreni su Apotekari i Ždrebad odigrali susret sa sedam golova i s puno preokreta, pogotovo u prvom dijelu.

U prvom poluvremenu su postignuta čak četiri gola, gosti su dva puta vodili golovima Larsa Stindla, no do odmora je oba puta poravnavao Alario.

Stindl je zabio u 18. minuti iz kaznenog udarca i 30. minuti, dok je Alario poentirao u 27. i 41. minuti.

U samoj završnici, točnije u 94. minuti Lazaro je s lijepim golom samo ublažio poraz svoje momčadi za konačnih 4:3.

Wolfsburg je na svom stadionu slavio protiv Hoffenheima rezultatom 2:1.

Golove za Vukove postigli su Steffen u 5. i Weghorst u 26. minuti, dok je poraz gostiju ublažio Adamyan u 87. minuti.

Hoffenheim je u posljednjoj minuti sudačke nadoknade imao jedanaesterac za osvajanje jednoga boda, ali je udarac Dabbura obranio vratar Vukova Casteels.

Zanimljivo, Bayer i Wolfsburg i dalje su jedine momčadi bez poraza u dosadašnjem dijelu sezone u Bundesligi.