La Liga

Ante Budimir dvostruki strijelac u pobjedi Osasune

Hrvatski napadač Ante Budimir postigao je deseti pogodak ove sezone u La Ligi. Njegova dva pogotka bila su presudna u domaćoj pobjedi Osasune nad Cadizom od 3:2.
Sport / Nogomet | 11. 05. 2021. u 22:06 Bljesak.info/Hina

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir postigao je dva gola u domaćoj pobjedi Osasune nad Cadizom koja je završila rezultatom 3:2.

Prvi gol na utakmici Budimir je zabio glavom u 38. minuti susreta, dok je drugi pogodak postigao preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u 75. minuti. To je bio njegov deseti pogodak ove sezone u La Ligi.

Upravo je hrvatski napadač najzaslužniji što se momčad iz Pamplone ove sezone ne bori za ostanak.

Treći pogodak za Osasunu zabio je Torres s bijele točke u 86. minuti, dok su strijelci za Cadiz bili Šaponjić iz jedanaesterca u 49. minuti i Perea u prvoj minuti sudačke nadoknade.

S ovom pobjedom Osasuna je zasjela na 11. mjesto ljestvice s 44 boda.

Vrijednu gostujuću pobjedu od 2:0 ubilježio je Alaves na gostovanju kod Elchea.

Dodajmo kako nas kasnije ove večeri očekuje nastavak dramatične borbe za naslov prvaka Španjolske. U 22 sata počeo je susret Levantea i Barcelone.