La Liga

Deveti gol sezone za Antu Budimira u Primeri

Hrvatski napadač Ante Budimir igra sjajno u španjolskoj Primeri, a jučer je u remiju Betisa i Mallorce (3:3) upisao pogodak i asistenciju.
Sport / Nogomet | 22. 02. 2020. u 12:03 Bljesak.info

Hrvatski napadač Ante Budimir igra sjajno u španjolskoj Primeri, a jučer je u remiju Betisa i Mallorce (3:3) zabio pogodak u prvom poluvremenu što mu je ukupno deveti gol ove sezone, da bi u drugom dijelu i asistirao.

Do prednosti Mallorca je došla prva. U 16. minuti za 1:0 je pogodio Cucho, ali slavlje gostiju nije trajalo dugo jer je samo tri minute kasnije stvari na početak vratio Canales golom s bijele točke.

Ipak, samo osam minuta kasnije novi pogodak, ponovo u mreži Betisa, a postigao ga je Ante Budimir, hrvatski napadač rođen u Zenici, koji ove sezone pruža izvanredne partije u La Ligi.

Mallorca je imala prednost do 35. minute kada Fekir s bijele točke donosi Betisu poravnanje za konačnih 2:2 na poluvremenu.

Odmah na otvaranju drugog dijela Betis je došao i do preokreta zahvaljujući Joaquinu, ali do kraja uspjeli su gosti izjednačiti.

U 70. minuti za 3:3 je pogodio Kubo na asistenciju Budimira, što je, ispostavit će se, bio i posljednji gol na meču.