Aba Liga 2

Zrinjski nastavlja borbu za Final Four nakon pobjede u Ohridu

Zrinjski je do pobjede predvodio Ali Demić sa 21 postignutim košem, Torrion Brummitt s 20 koševa i 17 skokova, Ivan Miličević s 19 koševa(trica 5-7), a Luka Igrutinović je dodao 17 koševa.
Sport / Košarka | 25. 01. 2018. u 16:00 Bljesak.info

Košarkaši Zrinjskog pobjedili su AV Ohrid u sklopu 15.kola ABA lige 2 te tako ostvarili deveti trijumf ove sezone. Zrinjski je nastavio sa borbom za mjesto koje vodi u završnicu za ulazak u prvu ABA ligu.

Nakon izjednačenih uvodnih minuta igre, Plemići u završnici druge četvrtine odlaze na +11 koje su uspješno kontrolirali do kraja utakmice.

Treba istaknuti da su zbog viroze koja je zahvatila momčad u Mostaru ostali glavni trener Hrvoje Vlašić te košarkaš Marko Ramljak.

Ovom pobjedom Zrinjski je korak bliže doigravanju za ulazak u prvu ABA ligu, a u sljedećem kolu 1. veljače u dvorani Bijeli Brijeg dočekuje momčad Borca iz Čačka koja dijeli prvo mjesto s 11 pobjeda e ekipom Primorske.