Clippersi u problemu

VIDEO I Teška ozljeda Paula Georgea

Na snimcima je izgledalo jako bolno, George je ostao ležati određeno vrijeme na parketu. O kakvoj se točno ozljedi radi još nema informacija, međutim, u taboru Clippersa su svjesni kako ostaju bez važnog igrača u završnici sezone.
Sport / Košarka | 22. 03. 2023. u 10:19 Bljesak.info

Oklahoma je u neizvjesnoj završnici savladala Clipperse 101:100, ali to nisu najgore vijesti za navijače druge momčadi iz Los Angelesa.
Paul George je doživio tešku ozljedu koljena i po svemu sudeći sezona je za njega završena. Čini se da je stradalo koljeno. Na četiri i pol minute prije kraja utakmice George je krenuo na skok s Luguentzom Dortom. Uhvatio je loptu, ali mu je desna noga ostala između Dortovih i neugodno se okrenula u koljenu.

Na snimcima je izgledalo jako bolno, George je ostao ležati određeno vrijeme na parketu. O kakvoj se točno ozljedi radi još nema informacija, međutim, u taboru Clippersa su svjesni kako ostaju bez važnog igrača u završnici sezone. Gilgeous-Alexander je poentira za 101:98, Batum je ostavio Clipperse u igri, koji su imali zadnji napad, nakon što je gosti promašili tricu, ali je Leonardu bilo malo 15 sekundi.

Shai Gilgeous-Alexander s 31 poenom je prvo ime kod gostiju dok je Ivica Zubac završio susret s 13 poena i 3 skoka uz savršen šut iz igre (5-5) za 19 minuta na parketu. Najefikasniji kod Clippersa bio je Kawhi Leonard s 21 poenom.

Boston Celticsi lakoćom su slavili u gostima kod Sacramenta 132:109 na krilima 36 poena Jaysona Tatuma, dok su vrlo dobre utakmice odigrali i Jaylen Brown s 27 i Derrick White s 20 poena.Domantas Sabonis upisao je 16 koševa, 13 skokova i 12 asistencija za Kingse kojima je to drugi uzastopni poraz. Sabonisu je to 12. triple-double u sezoni. De'Aaron Fox predvodio je Sacramento s 18 poena.

Cleveland Cavaliers su u New Yorku sa 115-109 bili bolji od Brooklyn Netsa, a predvodio ih je Donovan Mitchell sa 31 poenom. To je osma pobjeda Cavaliersa u 11 utakmica.