KK Pepi sport

Mostarci porazili lidera prvenstva

Mlada Mostarska ekipa u zadnjoj četvrtini obrambeno je limitirala goste i uz podršku 300-tinjak gledatelja ostvarila pobjedu rezultatom 88:75.
Sport / Košarka | 20. 11. 2023. u 15:58 Bljesak.info

U 5. kolu seniorskog Prvenstva KSHB Mostarski Pepi sport nanio je prvi poraz KK Troglav Livno.

Mlada Mostarska ekipa u zadnjoj četvrtini obrambeno je limitirala goste i uz podršku 300-tinjak gledatelja ostvarila pobjedu rezultatom 88:75 koja će puno značiti na podizanju samopouzdanja ove jako mlade ali talentirane ekipe i pokazati da se u Mostaru još uvijek igra kvalitetna košarka.

Treba naglasiti da su uz lidere ekipe dvadesetogodišnjaka Soldo (34 koša), Božić (16 koševa), Jeng (14 koševa), veliki učinak imali dječaci, Grizelj 15 godina, Zubac i Grahovac 16 godina te Macan i Lovrić po 17 godina.

Ujedno je i poziv da u još većem broju podržimo mostarske košarkaše u narednim utakmicama prvenstva jer su to učinkom od tri uzastopne pobjede i samo jednim porazom zaslužili.