Desingerica postaje novi član žirija "Pinkovih zvezda" potpisavši zanimljiv ugovor
Veliki povratak popularnog glazbenog natjecanja "Pinkove zvezde" najavio je Željko Mitrović, vlasnik televizije Pink. Ove jeseni gledatelji će ponovo moći pratiti nadmetanja talentiranih pjevača, a uzbudljiva vijest je da će u žiriju, umjesto legendarnih glazbenika poput Bore Đorđevića, Cece Ražnatović i Dragane Mirković, sada sjediti kontroverzni reper Desingerica.
Mitrović je nedavno objavio video s potpisivanja ugovora s Desingericom, otkrivši da su u ugovor uvrštene posebne klauzule zbog njegovog osebujnog nastupa i ponašanja. Kako je rekao, reper ne smije tući publiku ili članove žirija osim ako je to nužno, ne smije davati nikome da pije iz njegove tenisice, osim u slučaju velike žeđi, mora redovito mijenjati čarape, a testere su strogo zabranjene. Također, ako dođe do porođaja, to se mora dogoditi isključivo u backstageu.
Desingerica se povodom sudjelovanja u žiriju izrazio optimistično te je najavio da će nova sezona donijeti osvježenje i drukčiji koncept. Nada se da će se prijaviti raznoliki natjecatelji, koji stvaraju različite glazbene pravce, jer smatra da vokalni talent nije jedini kriterij za uspjeh u glazbi. Najavljuje urbanu i dinamičnu sezonu s mnogo iznenađenja za gledatelje i natjecatelje.
"Bit će to veliki show, snima se u najvećem studiju, a scena će biti impresivna. Koncept je potpuno novi, urbani i zanimljiv, s ponudom za svakoga, kako u glazbenom dijelu, tako i za publiku," rekao je Desingerica te pozvao sve da prate novu sezonu i uživaju u jedinstvenom glazbenom spektaklu.