Stručnjak za razvoj softvera

Vanima d.o.o. Mostar raspisuje natječaj za programera

Gospodarstvo / Promo | 27. 04. 2022. u 13:00 Promotivni članak

Vanima d.o.o. Mostar je visoko specijalizirano poduzeće koje nudi usluge projektiranja, implementacije, održavanja i unapređivanja sustava baziranih na naprednim IT tehnologijama.

Tražimo stručnjaka za razvoj softvera (programer/developer). Ukoliko imate želju za uspjehom i poslovnim napredovanjem te tražite posao koji odgovara Vašim ambicijama i željama prijavite se.

Programer

Uvjeti:

- Visoka razina razumjevanja Engleskog jezika
- Poznavanja barem jednog od sljedećih programskih jezika: C#, Go, JavaScript, Kotlin, Python, Rust
- Poznavanje rada za relacionim bazama podataka koristeći SQL
- Volja za učenjem i razvijanjem vještina

Prednosti:

- Radno iskustvo na sličnim poslovima, i u profesionalnom i u neprofesionalnom okruženju.
- Poznavanje ekonomskih pojmova, pravilnika i zakona
- Iskustvo u radu u mikroservisnim okruženjima koristeći Kubernetes i Apache Kafka
- Prethodno korištenje backend ili fullstack web frameworka kao FastAPI, SvelteKit, ASP.NET ili slično
- Iskustvo u radu s GIT VCS-om

Opis radnog mjesta:

- Razvijanje poslovnih sustava na pozadinskoj strani (baza i servisi) uz mogućnost rada i na klijentskim aplikacijama.

Prijave sa CV-om slati na [email protected].

Vanima d.o.o
Vukovarska bb
88000 Mostar