Ljubuški

Natječaj za radna mjesta: Referent nabave i Referent u računovodstvu

IN d.o.o. Ljubuški raspisuje natječaj za radna mjesta
Gospodarstvo / Promo | 05. 04. 2024. u 15:20 Promotivni tekst

Referent nabave (m/ž) / Mjesto rada: Ljubuški

Opis posla:
- nabava robe na osnovu naloga za naručivanje materijala i opreme
- praćenje kretanja cijena materijala i opreme na tržištu kao i ostalih uvjete prodaje kod dobavljača
- svakodnevna komunikacija sa domaćim i inozemnim dobavljačima
- prikupljanje ponuda, pregovaranje i ugovaranje uvjeta s dobavljačima
- organizacija i praćenje isporuka
- vođenje evidencije po predmetnim nalozima i objektima
- organizacija i koordinacija sa ostalim odjelima unutar tvrtke
- kontinuirano analiziranje i praćenje troškova vezanih uz nabavu

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS ili VSS (ekonomski smjer)
- poznavanje rada na računalu - MS Office
- iskustvo (nije uvjet)
- komunikativnost, timski rad, odgovornost u poslu
- Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj zaposlenika
- vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Referent u računovodstvu m/ž ( jedan izvršitelj)

Opis posla:
• · Izrada ulaznih izlaznih kalkulacija u robno-materijalnom knjigovodstvu
• · Izrada izlaznih računa, otpremnica i ostale dokumentacije vezane za promet robe
• · Pripremanje dokumentacije za financijsko knjiženje
• · Kontrola KIF-a i KUF-a
• · Iskustvo u popisu robe, evidencije stanja zalihe robe
• · Poznavanje računovodstvenih propisa, financijsko poslovanje knjigovodstvenih dokumenata
• · Ostali operativni poslovi

Uvjeti:
• · Nivo obrazovanja: VSS
• · Poznavanje rada na računalu - MS Office
• · Poželjno iskustvo (nije uvjet)
• · Komunikativnost, timski rad, odgovornost u poslu
• · Vozačka B kategorije

Nudimo:
• · Ugovor o radu na određeno, s tendencijom stalnog zaposlenja
• · Kontinuirano profesionalno usavršavanje

Ukoliko ste zainteresirani, i želite postati dio našeg tima, molimo da nam pošaljete svoju molbu sa životopisom putem e-mail adrese: [email protected]