Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Tko čeka...

FOTO | Kvar u Zagrebačkoj konačno došao na red

U Zagrebačkoj ulici u Mostaru počela je sanacija kvara zbog kojeg je voda izbijala iz asfalta, a promet se odvija jednom trakom.
21.05.2026. u 12:03
text

U Zagrebačkoj ulici u Mostaru u četvrtak su počeli radovi na sanaciji kvara zbog kojeg je voda ranije izbijala iz asfalta na prometnicu.

Na terenu su radni strojevi i oprema, a dio prometnice je prokopan kako bi se sanirao problem na vodovodnim instalacijama.

Riječ je o lokaciji na kojoj se problem s vodom pojavljivao i ranije. Bljesak.info je još u travnju pisao kako voda danima izbija iz asfalta, stvarajući poteškoće mještanima i vozačima.

Sanacija kvara u Zagrebačkoj ulici
Foto: Bljesak.info / Sanacija kvara u Zagrebačkoj ulici

Iz Javnog poduzeća Vodovod Mostar tada su za Bljesak.info potvrdili kako su upoznati s problemom te najavili kako će kvar biti saniran u što kraćem roku. Naveli su i kako, zbog povećanog obima posla, kvar u tom trenutku još nije došao na red.

Prema stanju zabilježenom danas, radovi su počeli, a zbog intervencije na vodovodnim instalacijama promet se ovim dijelom ulice odvija samo jednom trakom.

Sanacija kvara u Zagrebačkoj ulici
Foto: Bljesak.info / Sanacija kvara u Zagrebačkoj ulici
POVEZANO