Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Novi kvar

FOTO | Iz asfalta u Zagrebačkoj ulici izbija voda

Kontaktirali smo i JP Vodovod koji je naveo kako je sanacija u planu.

Već nekoliko dana voda izbija iz asfalta u Zagrebačkoj ulici u Mostaru, što stvara značajnu nelagodu za mještane i vozače. Ova situacija nije nova jer smo o sličnom problemu na istom mjestu pisali još u ožujku ove godine.

Za Bljesak.info su iz Javnog poduzeća Vodovod Mostar potvrdili kako su svjesni problema te najavili kako će kvar biti saniran u što kraćem roku. Iako su radovi u planu, iz Vodovoda su objasnili da zbog povećanog obima posla posljednjih dana, kvar još uvijek nije došao na red.

POVEZANO