bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Istra

Nijemac mobitelom snimao nagu djecu na plaži

U nedjelju oko 12,30 sati zaštitar u jednom turističkom objektu na području Istre, neslužbeno se doznaje da se događaj zbio u Rovinju, zatekao je njemačkog državljanina kako mobitelom snima nagu djecu.
09.07.2024. u 12:42
text

Pedesetogodišnji njemački državljanin priveden je u pritvorsku jedinicu istarske policije nakon što je zatečen da je u jednom turističkom objektu u Istri mobitelom snimao nagu djecu, izvijestila je u utorak istarska policija, prenosi Hina.

U nedjelju oko 12,30 sati zaštitar u jednom turističkom objektu na području Istre, neslužbeno se doznaje da se događaj zbio u Rovinju, zatekao je njemačkog državljanina kako mobitelom snima nagu djecu i zadržao ga do dolaska policije.

Temeljem naloga nadležnog Općinskog suda, policija je obavila pretragu mobitela kojim je Nijemac snimao djecu i pronašla inkriminirajući sadržaj čime je potvrđena sumnja da je počinio kazneno djelo iskorištavanja djece za pornografiju.

Osumnjičeni muškarac je u ponedjeljak priveden u pritvorsku jedinicu PU istarske.

Od početka ljetne sezone, više je muškaraca starije dobi na području Istre osumnjičeno za isto kazneno djelo.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO