bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Završena talačka kriza

Bivši zaštitar oslobodio taoce u tržnom centru

Osumnjičenom je dopušteno da se obrati novinarima i vlastima kako bi izrazio žaljenje zbog svog čina.
02.03.2020. u 16:51
text
youtube / Oslobodio taoce i napustio tržni centar

Dužnosnici su priopćili da je nedavno otpušteni zaštitar oslobodio svoje taoce i napustio je tržni centar u Manili, okončavajući jednodnevnu talačku krizu.

Muškarac, identificiran kao Archie Paray, bivši zaštitar u tržnom centru, napustio je V-Mall u San Juanu, predgrađu filipinske prijestonice Manile u ponedjeljak navečer po lokalnom vremenu sa svojim taocima, koje je osiguravala policija.Muškarac, identificiran kao Archie Paray, bivši zaštitar u tržnom centru, napustio je V-Mall u San Juanu, predgrađu filipinske prijestonice Manile u ponedjeljak navečer po lokalnom vremenu sa svojim taocima, koje je osiguravala policija.

Osumnjičenom je dopušteno da se obrati novinarima i vlastima kako bi izrazio žaljenje zbog svog čina.

Policija je priopćila da je čovjek otvorio vatru na drugog zaštitara u jutarnjim satima prije nego što se popeo na drugi sprat kompleksa, gdje je uzeo desetke ljudi, većinom osoblja u tržnom centru, za taoce,

Broj taoca nije bio odmah poznat, prenosi Associated Press.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO