Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Hrvatska

Objavljeni novi detalji ubojstva i samoubojstva u Velikoj Gorici

Policija dodaje da su oba tijela prevezena na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku na obdukciju te da se kriminalističko istraživanje i dalje nastavlja.
13.04.2026. u 13:59
text

Zagrebačka policija izvijestila je nakon provedenog očevida da je 52-godišnjakinja tupim predmetom ubila svoju maloljetnu članicu obitelji.

Nakon toga je u nedjelju oko 10:50 sati počinila samoubojstvo bacanjem sa stambene zgrade u Velikoj Gorici.

U Policijskoj upravi zagrebačkoj (PUZ) navode da je u stanu pronađeno tijelo maloljetne ženske članice obitelji te da je riječ o nasilnoj smrti najvjerojatnije prouzročenoj tupim predmetom.

Policija dodaje da su oba tijela prevezena na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku na obdukciju te da se kriminalističko istraživanje i dalje nastavlja.

Kako javljaju mediji, riječ je o majci koja je počinila samoubojstvo nakon što je ubila svoju maloljetnu, 17-godišnju kćer.

Na mjestu događaja u nedjelju je proveden očevid. Policija je osigurala prostor, a postavljen je i šator za očevid uz tijelo žene. U stanu je potom pronađeno tijelo maloljetnice.

Događaj se zbio u neposrednoj blizini policijske postaje, a na intervenciju su po dojavi stigli i vatrogasci. Kriminalistička policija izuzela je tragove i provodi daljnje radnje, piše Hina.

POVEZANO