Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Oglasio se

Ernest Petry podnio ostavku

"Uslijed situacije koja se povezuje sa mnom, ovim putem dajem ostavku na dužnost predsjednika Županijske organizacije HDZ-a Ličko-senjske županije", navodi Petry u priopćenju.

Župan Ličko-senjske županije Ernest Petry priopćenjem je objavio da uslijed situacije koja se s njim povezuje daje ostavku na dužnost predsjednika Županijske organizacije HDZ-a Ličko-senjske županije, ali da kao član HDZ-a ostaje na raspolaganju stranci. 

Njegovo je ime cijeli dan u središtu pozornosti zbog objavljenih snimki i fotografija njegova izlaska večer uoči početka sjednice o ekocidu.

"Uslijed situacije koja se povezuje sa mnom, ovim putem dajem ostavku na dužnost predsjednika Županijske organizacije HDZ-a Ličko-senjske županije", navodi Petry u priopćenju.

Poručio je i da kao član HDZ-a i dalje ostaje na raspolaganju stranci, prenosi HRT.

Ujedno kao župan Ličko-senjske županije radujem se budućoj suradnji u interesu razvoja Ličko-senjske županije i Hrvatske, stoji u Petryjevom priopćenju.

Život ličko-senjskog župana ponovno je središtu pažnje javnosti. Ovog puta zbog snimki i fotografija s mlađom zaposlenicom Županije. Navodno je to osoba koja je s njim sudjelovala u incidentu u Novalji u travnju kada je intervenirala i policija. Snimljeni su u baru u središtu Gospića prije dva dana.

Stranka ne gleda s naklonošću na njegovo ponašanje koje je dospjelo u javnost te ga je to stajalo jedne od funkcija.

Zasad ostaje na mjestu župana.

POVEZANO