Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Bijelo Polje

Crnogorac preminuo nakon uboda pčele

Ekipe Službe hitne pomoći pokušale su reanimirati muškarca, koji u trenutku njihova dolaska nije davao znakove života.
11.05.2026. u 09:01
text

Muškarac iz Bijelog Polja preminuo je unatoč pokušajima reanimacije, potvrđeno je crnogorskim "Vijestima" iz policijskih izvora.

Prema neslužbenim informacijama tog portala, ekipe Službe hitne pomoći pokušale su reanimirati muškarca, koji u trenutku njihova dolaska nije davao znakove života.

Nakon toga liječnici su mogli samo konstatirati smrt.

Bjelopoljca su privatnim vozilom prevozili prema bolnici, a djelatnici Hitne pomoći susreli su ga u mjestu Rasovo.

POVEZANO