bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
RTRS tvrdi

Vratio se Mile: Dodik stigao u BiH

Nije poznato kako se Milorad Dodik vratio u državu usprkos tome što je za njim raspisana centralna tjeralica.
02.04.2025. u 17:45
text

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik vratio se iz Moskve u Bosnu i Hercegovinu, objavio je RTRS.

On će po povratku iz Moskve, kako su najavili iz RTRS-a, u utorak navečer u 20:05 sati govoriti o susretima koje je imao u prethodnim danima u Rusiji i Izraelu.

"Ekskluzivno, po povratku iz Moskve (Dodik) govori o najvažnijim porukama ruskog predsjednika Vladimira Putina", naveli su u najavi iz RTRS-a. 

Dodik je, podsjetimo, ranije kazao da se u BiH vraća u subotu.

Nije poznato kako se Milorad Dodik vratio u državu usprkos tome što je za njim raspisana centralna tjeralica. 

Podsjetimo, tjeralica je raspisana zbog nepoštivanja odluka Ureda visokog predstavnika (OHR) i osporavanja ustavnog poretka BiH.

Sud BiH pokrenuo je postupak, a traži se i međunarodna potjernica putem Interpola, iako ista još nije potvrđena.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO