Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Hajde

Ramo Isak: Zbog politike sam izgubio 20 kilograma i dio imovine

Rekao je kako je zbog politike izgubio 20 kilograma tjelesne težine i dio svoje imovine, ali i kako je njegova obitelj dovoljno imućna da može otvoriti ne jedan, nego više salona luksuznih automobila.
15.05.2026. u 08:39
text

Je li netko imao zakonsko pravo koristiti oružje ili nije, je li osoba koja je počinila femicid na Dobrinji ranije osuđivana i jesu li nadležni imali informacije o tome, kao i ostale pojedinosti vezane uz femicid na Dobrinji, tek treba utvrditi istraga, rekao je federalni ministar unutarnjih poslova Ramo Isak gostujući u emisiji "BHT1 uživo" na BHRT-u.

Isak je ustvrdio kako je institucija na čijem je čelu najjača institucija u Bosni i Hercegovini te kako je donošenjem novih općih akata uredio područje rada i napredovanja policijskih službenika u FBiH, koje je, kako je rekao, deset godina bilo neuređeno, te je time znatno poboljšao i unaprijedio rad Federalne uprave policije.

Govorio je i o imenovanju ravnatelja policije, razlozima izuzimanja dokumentacije iz FUP-a, ali i o imovini svoje obitelji, kao i politici u Bosni i Hercegovini. Rekao je kako je zbog politike izgubio 20 kilograma tjelesne težine i dio svoje imovine, ali i kako je njegova obitelj dovoljno imućna da može otvoriti ne jedan, nego više salona luksuznih automobila.

POVEZANO