Izetbegović: Nek Dodik objavi naš razgovor, necenzuriran
Predsjednik SDA Bakir Izetbegović oglasio se nakon što je Milorad Dodik objavio kkao su telefonski razgovarali.
"Nakon sinoćnjeg intervjua na Federalnoj televiziji, u kojem sam ponovio kako se Milorad Dodik mora ukloniti iz politike, onako kako to nalaže sudska presuda, i kako je najveća štetočina u Bosni i Hercegovini, danas sam odgovorio na njegov nervozni telefonski poziv.
Sve što mislim, što sam i dosad javno govorio o njemu i njegovoj politici, pa i više od toga, ponovio sam mu i tijekom telefonskog razgovora.
S obzirom kako je razgovor Dodik očito snimao, pozivam ga da snimku ne cenzurira, nego je u cijelosti objavi", napisao je Izetbegović.
Nakon sinoćnjeg intervjua na Federalnoj televiziji, u kojem sam ponovio da se Milorad Dodik mora ukloniti iz politike, onako kako to nalaže sudska presuda, i da je najveća štetočina u Bosni i Hercegovini, danas sam odgovorio na njegov nervozni telefonski poziv.
— Bakir Izetbegović (@Izetbegovic_B) June 24, 2026
Sve što mislim,… pic.twitter.com/pJ1VQI1vUC
Ranije tijekom dana Dodik je reagirao na izjave lidera SDA Bakira Izetbegovića, poručivši kako je "otporan na prijetnje" te ga odlučio izravno kontaktirati kako bi razjasnili nesuglasice.
"Bakir se sinoć u svom strahu ohrabrio da mi prijeti. Otporan sam na prijetnje, ali ne volim nedorečene stvari. Zato sam pozvao Bakira da mi kaže u čemu je njegov problem. Rekao je da će pozvati u 13 sati", naveo je Dodik u objavi na društvenim mrežama.